Rajkot, Gujarat
GST No. 24AAQFV3860M1ZI
Call 07942557556 91% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 1 Piece
Product Brochure
| Slat Width | 400 mm |
| Material | Mild Steel (MS) |
| Conveyor Length | 10-20 m |
| Capacity | 100 kg/feet |
| Duty | Heavy duty |
| Belt Width | 20-30 inch |
| Operating Speed | 0-1 m/s |
| Length | 1-10 feet |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details