Rajkot, Gujarat
GST No. 24AAQFV3860M1ZI
Call 07942557556 87% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 1 Piece
Product Brochure
| Material | PVC |
| Conveyor Type | Inclined |
| Belt Width | 100 mm |
| Cleat Pattern | Z Type |
| Conveyor Length | 30 m |
| Belt Thickness | 3 mm |
| Sidewall | Yes |
| Type of Conveyor Belt | Cleated Conveyor Belt |
| Belt Type | Modular |
| Brand | macwell engitech |
| Features | Chemical Resistant |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details